Similar lots by type
-
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 150/250 -
#85
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale half edelsteen.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’une pierre semi-précieuse rouge centrale.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 250/350 -
#220
Een halssnoer met parels en een zilveren sluiting.
Un collier de perles avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80/120 -
#57
“Napoleon en de juwelen van het keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.
“Napoléon en de juwelen van het Keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.No longer availableEstimate: € 20/22 -
#443
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#732Val St. Lambert
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50/80 -
#103
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#258Herman CornelisPeriod: 1915-1997
“Ecce homo”. Een beeld van gesculpteerd hout. Gesigneerd.
“Ecce homo”. Sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#200
Een platina armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Bracelet en platine serti de diamants ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 44,78 gEstimate: € 6000/8000 -
#224Willem J. PasmanPeriod: 1905 - 1984
“Palingboot op een meertje met een molen op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau à anguilles sur un petit lac avec un moulin à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#647
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#282Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#354Dries Van Den Broeck
Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60/80