Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
Dim. 8,53 g
SKU: 2508200315.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #315
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #18

    Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.

    Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #739
    Pieter Van Mol
    Period: 1906 - 1988

    “Ruïne te Fontvieile”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1972.

    “Ruine à Fontvieille”. Huile sur toile. Signée et datée 1972 au verso.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een tweeledig eikenhouten lakenkast.

    Lingère à deux corps en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #764
    Jacky Duyck
    Period: °1947

    “Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    “Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.

    “Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende ringen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K et deux bagues différentes.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #270
    Certina

    Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.

    Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #84

    “Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.

    “Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #577

    Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    Sage avec enfant et bouc en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.s.)
    Estimate: € 300 / 400
  • #472
    Aimé

    “De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More