#696
Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.
#502
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
#63
Een koffergrammofoon met een groot aantal platen.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450/550 -
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#476
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#789Baken
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#9
Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
#637
Glasservies van amberkleurig kristal.
#252Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#493
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/85 -
#263
Zes Sterling zilveren lepels. Omstreeks 1920. Gemerkt van Georg Jensen.
Six cuillères en argent sterling. Vers 1920. Marque de Georg Jensen.No longer availableEstimate: € 300/340