Other lots in this auction
-
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#741
Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
Plaquette en jade noire ajourée et sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 7cmEstimate: € 100/120 -
#572
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#670
Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.
Petite table chinoise ouvrant à un tiroir sculpté.No longer availableDim. 90 x 86 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +/- 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 450/550 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder hanger met een camee en steentjes waarvan er een aantal ontbreken van 4,04 g, een speld met parel van 9 kt. van 2,30 g en een speld van 14 kt. van 3,32 g en een tand van 1,90 g.
Lot de bijoux en or jaune 18 K dont pendentif au camée et petite pierres (manquants) (4,04 g), une épingle avec perle de 9 K (2,30 g) et une épingle de 14 K (3,32 g) et une dent de 1,90 g.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#332
Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350/500 -
#740
Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#346
Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#680
Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120/200