#515
Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
#736
#609
Une aquarelle double-face: “Laren & “Uccle”. Porte un monogramme: ‘J.R.’ et une signature: ‘ Joos Rafael’.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#337Boch
#12A Ost
“Ruiter te paard.” Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Cavalier et sa monture”. Une lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
#891
Een vijfarmig koperen luchtertje.
#153Swarovski
#71
#840
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct et un béryl taille briolette jaune de 4,97 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1400/1500 -
#897
Een koperen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/100