Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Louis Leloup

Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2506190588.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #588
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Leloup

  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220

Other lots in this auction

  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More