Other lots in this auction
-
#659Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. Zonder kader.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste. Sans encadrement.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#431Een balustervaas van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
Un vase balustre cloisonné sur laiton avec fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#228Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#666Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.
Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#574Hadrian CrystalEen lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
De nombreuses figurines d'exposition en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#356KartellEen kunststof krukje, model ‘Prince Aha’ naar ontwerp van Philippe Starck. Gemerkt.
Un tabouret en plastique, modèle 'Prince Aha' dessiné par Philippe Starck. Marqué.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#693Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#314Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.
Grange et charrette & La merveilleuse chapelle des champs. Deux eaux-fortes. Les deux signées et respectivement numérotées 27/100 et 37/50 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 28 & 39,5 x 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Goebel, Germany“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.No longer availableDim. 524 g h: 15 cmEstimate: € 200 / 240


