#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#173Mia MoreauxPeriod: °1950“Abstract.” Sculptuur van verguld brons. Gesigneerd. Genummerd 7/8.
"Abstract." Gilded bronze sculpture. Signed. Numbered 7/8.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 300 / 400 -
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#582H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#658Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80 / 120