#280
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750 / 850 -
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#410
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#557
Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#431Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
#820Olland
Een Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.
#409M. Morre
“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#427
Een lot van tien kleine houten schildersezeltjes.
#661
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
#484
”Fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Heymans.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120