#351Een art deco beeldje van een pauw in kunstbrons op een marmeren sokkel.
#575Een eikenhouten commode met 3 laden.
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
A set of 8 silver-plated pieces for the festive table, marked Maestri, consisting of 2 butter dishes, 2 round dishes with lids, a cake dish with glass, a sauce boat, a deep dish, and a shallow dish.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#447Een vintage meerkleurige glaspasta vaas. Vermoedelijk Hongaars of Italiaans.
A vintage multicolored glass paste vase. Presumably Hungarian or Italian.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#381Een Chinees porseleinen kom, famille rose met diverse figuren en floraal in het decor en reliëf. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain bowl, famille rose with various figures and floral decoration in relief. Marked on the bottom.No longer availableDim. 11,5 x 25,cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
A lot of 4 assorted portrait miniatures, including 3 in a series. Attached is a printed portrait.No longer availableDim. Ø: 7 cm 10x10 cmEstimate: € 80 / 120