#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#195Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kgEstimate: € 400 / 600 -
#307Een groot lot bestaande uit stafkaarten, religieuze en culturele teksten en gravures, en documentatie betreffende paardenhandel.
A large lot consisting of topographic maps, religious and cultural texts and engravings, and documentation related to horse trading.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#76František Jirák TATRAPeriod: 1960“Lollipop”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design stoelen met plywood rug en gestoffeerde zitting. Model Lollipop, ontwerp door František Jirák voor TATRA.
#536NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
A hand-knotted Persian carpet, marked Sino-Naïn in silk on silk. High knot density with elaborately detailed Shah Abbas design, lotus flowers, and vines. With certificate.No longer availableDim. 280 x 180cmEstimate: € 600 / 800 -
#421Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 120 / 180