#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#205Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#567Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.
A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.No longer availableDim. 17cm & 30 x Ø14cmEstimate: € 150 / 200 -
#431Een lot van 4 authentieke Afrikaanse speren in hout en staal.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200