#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#640Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#620Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 650 / 750 -
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
"Standing nude." A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 55cmEstimate: € 200 / 250