#367Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
A lot of German "emergency money" used shortly after the 1st World War.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#145Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#369Gerard Cox Jr“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#165Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.No longer availableDim. h 46 x Ø 26 cm 12 kgEstimate: € 2000 / 2500 -
"On the moors" - oil on canvas in a gilded frame, signed Fr. Vantongerloo and dated 1946.No longer availableDim. h 55 x b 71 cmEstimate: € 250 / 350