#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#60Munt de CartierEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#536NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
A hand-knotted Persian carpet, marked Sino-Naïn in silk on silk. High knot density with elaborately detailed Shah Abbas design, lotus flowers, and vines. With certificate.No longer availableDim. 280 x 180cmEstimate: € 600 / 800 -
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#223Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
"Raket naar de maan". hard cover. Ed. Casterman 1956. Reprint A56''. Very good condition.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmer on his property." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 80 / 100