#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#648Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.
#623Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Gerard Cox Jr“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#666Een lot van 6 stoelen waaronder 2 armstoelen, alsook 2 bijhorende voetbankjes. Alles met getorste poten en de stoelen en voetbankjes bekleed met een donker okerkleurige stof met goudgele motieven.
A set of 6 chairs including 2 armchairs, as well as 2 matching footstools. All with twisted legs and the chairs and footstools upholstered in a dark ochre-colored fabric with gold-yellow motifs.No longer availableDim. 90 x 60 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60