#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#336Een bijzettafeltje in wilde kerselaar met 1 lade.
A side table in wild cherry wood with 1 drawer.No longer availableDim. 73 x 74 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#55Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120 / 220 -
#147P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#552Jan HermusEen lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
A lot of 6 works by the Mechelen artist Jan Hermus. All signed.No longer availableDim. h 22 x b 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Gevelzicht’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Facade View', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair briljant van +- 0,15 ct.
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
A bronze statue of a girl. On a light green pedestal.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 60 / 80