#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#277Een lot zilver bestek en diverse, bijgevoegd 2 messing belletjes.
A lot of silver cutlery and various items, including 2 brass bells, still to be inspected.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#479Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200