#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#130Pomellato ArabesqueEen paar 18 kt geelgouden oorbellen.
#516BidjarEen Iraans handgeknoopt nomaden tapijt, gemerkt Bidjar, gestilleerd decor met warme kleuren. Met certificaat.
An Iranian hand-knotted nomadic carpet, marked Bidjar, stylized decoration with warm colors. Comes with certificate.No longer availableDim. 297 x 151cmEstimate: € 350 / 550 -
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#329Een grote geelkoperen piëdestal afkomstig uit een kerk.
A large brass church candlestick.No longer availableDim. h 130 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266Een donker houten halkastje met 1 deur en bovenaan 1 uitschuifbaar blad.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 extendable top shelf.No longer availableDim. 78 x 38 x 70cmEstimate: € 60 / 80 -
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
"Stielers Hand Atlas". "Gotha: Justus Perthes". An atlas with 100 engraved maps and 162 inset maps. German edition, complete, 1905.No longer availableEstimate: € 100 / 200