#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#200Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#648Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.
#284Amadeo Sica‘Marktscene te Napels, olieverf op doek, gesigneerd Amadeo Sica.
"Market scene in Naples, oil on canvas, signed by Amadeo Sica."No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#391Kosta BodaEen lot van 2 vintage meerkleurig Kosta Boda vaasjes.
A set of 2 vintage multicolored Kosta Boda vases.No longer availableDim. 18,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.No longer availableDim. h 57 x l 68 cmEstimate: € 120 / 180