#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#195Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kgEstimate: € 400 / 600 -
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#331Een koperen kompas met het waterpasje opnieuw vast te solderen, hierbij toegevoegd een set copy-antieke bronzen concentrische gewichten.
A copper compass with the bubble level re-soldered, accompanied by a set of replica antique bronze concentric weights.No longer availableDim. h 9 x Ø 8 cmEstimate: € 25 / 50 -
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#100Een 18 kt geelgouden filigraan ketting met hanger in strikvorm bezet met fijne parels. Bell epoque periode.
An 18kt yellow gold filigree necklace with bow-shaped pendant set with fine pearls. Bell epoch period.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 400 / 500 -
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
A mirror with a silver frame, marked 925‰ on the bottom verso.No longer availableDim. 34 x 27cm x 925‰Estimate: € 120 / 200