#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#292Schuermans‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek, gesigneerd Schuermans.
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#333Een lot van 51 strips waaronder 3 x Kuifje, 5 x de Smurfen, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Guust, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (Franstalig) hardcover, 13 x Asterix, 11 x gevarieerd en een gebundelde boek van de Rode Ridder.
A lot of 51 comic books including 3 x Tintin, 5 x The Smurfs, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Gaston Lagaffe, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (French language) hardcover, 13 x Asterix, 11 x assorted, and a bundled book of Red Knight.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#460Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 150 / 200