#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
"Resistance fighters", oil on paper, signed by Karel Van Nuffel.No longer availableDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#92José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#312J Callaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Recto label.
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120