#160Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#666Een lot van 6 stoelen waaronder 2 armstoelen, alsook 2 bijhorende voetbankjes. Alles met getorste poten en de stoelen en voetbankjes bekleed met een donker okerkleurige stof met goudgele motieven.
A set of 6 chairs including 2 armchairs, as well as 2 matching footstools. All with twisted legs and the chairs and footstools upholstered in a dark ochre-colored fabric with gold-yellow motifs.No longer availableDim. 90 x 60 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Gevelzicht’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Facade View', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.No longer availableDim. 23 x 53 x 22cmEstimate: € 120 / 180