#639Simone Lienard“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597René StormsEen smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#429“Knipselcompositie”. Een gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Cut-out composition". A mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Een Boeddhistische Tanka met het levensverhaal van prins Siddharta.
#340Een lot van 5 oude zakhorloges.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#404Geenens“Berkenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geenens.
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#39J.P. NealeEen lot van 3 handgekleurde gravures op papier. Architecturaal thema. Ontwerp door J.P. Neale, druk door Hobson, Varral & Wallace. Gedateerd 1831. In verpakking.
A lot of 3 hand-colored engravings on paper. Architectural theme. Designed by J.P. Neale, printed by Hobson, Varral & Wallace. Dated 1831. In packaging.No longer availableDim. 11,5 x 15cmEstimate: € 60 / 90