#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#18Een dubbelkorig 12-snarige, houten Luit. Klankkast met schade. 1 stemmechaniek afgebroken.
A double-coursed 12-string, wooden Lute. Resonating body with damage. 1 tuning peg broken off.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
A vintage English industrial spotlight. Marked at the base.No longer availableDim. 70 x Ø52cmEstimate: € 300 / 400