Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychroom Chinese cloisonné wierrookbrander met personages in het decor, olifanten handvatten en foo dog op het deksel. Eind 19e eeuws.
Een polychroom Chinese cloisonné wierrookbrander met personages in het decor, olifanten handvatten en foo dog op het deksel. Eind 19e eeuws.

Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.

A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.
Dim. 35,5 x 22cm
SKU: 2111230403.
Categories: Aziatisch, Brons, XIXe eeuw.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #106

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een grote Chinese massief houten salontafel.

    A large Chinese solid wood coffee table.
    No longer available
    Dim. 45 x 197 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een comtoiseklok in uitbundig gesculpteerde donker eikenhouten kast, op de emaille wijzerplaat staat vermeld Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Rond de wijzerplaat een in koper geslagen voorstelling van een smidse.

    A Comtoise clock in elaborately sculpted dark oak case, with an enamel dial inscribed Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Around the dial is a copper embossed depiction of a forge.
    No longer available
    Dim. 238 x 63 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #546

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.

    A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.
    No longer available
    Dim. 67 x 126 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800
  • #526

    Een Oosters houten opiumtafeltje met glazen blad en gesculpteerd floraal decor. Bijbehorend 4 krukjes in kwartvorm. Medio 1970.

    An Oriental wooden opium table with a glass top and sculpted floral decoration. Comes with four quarter-shaped stools. Mid-1970s.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 106 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #96

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146

    Een massief eikenhouten deux-corps met 5 gesculpteerde deuren en 2 laden waarvan bovenaan een jachttafereel.

    A solid oak deux-corps with 5 carved doors and 2 drawers, featuring a hunting scene on the top.
    No longer available
    Dim. 253 x 145 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #355

    Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.

    An antique tray with a beveled mirror and silver-plated rim, supported by lion's paw feet.
    No longer available
    Dim. 3 x 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.

    A solid oak kitchen table with 4 drawers. On a sculpted base.
    No longer available
    Dim. 72 x 147 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #366

    Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.

    A solid oak trunk with a rounded lid and metal fittings.
    No longer available
    Dim. 74 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472

    Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.

    A set of 2 miniatures in a bone frame.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x b 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    Een eikenhouten deux-corps met 5 deuren en 2 laden, de bovenste 3 deuren zijn voorzien van gesculpteerde vogels.

    An oak deux-corps with 5 doors and 2 drawers, the top 3 doors are adorned with sculpted birds.
    No longer available
    Dim. 255 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #159
    Hendrik Van de Sande Bakhuyzen

    “Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.

    "Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."
    No longer available
    Dim. 66 x 85 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #594
    Paul Smolders
    Period: 1914-1981

    “De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.

    "The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 27,5cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #515

    Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.

    An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.
    No longer available
    Dim. 8,45 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #37
    Royal Copenhagen

    Een lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.

    A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47
    Elektrosvit

    Een vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.

    A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".
    No longer available
    Dim. 50 x 25cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #91

    “O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.

    "Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #241

    Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.

    A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.
    No longer available
    Dim. Ø: 13-41 cm H: 6-11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Lladro

    ‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.

    'Kitty Cart', a Lladro figurine, model number 36141 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484

    “Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.

    "Our Lady of Perpetual Help." A paper print.
    No longer available
    Dim. 82 x 60cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Miroslav Navratil

    “Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.

    "Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.
    No longer available
    Dim. 75 x 67 x 75cm
    Estimate: € 550 / 750
  • #344
    Lumio

    Een industriële stijl kunststoffen hanglamp.

    An industrial style plastic pendant lamp.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More