Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.
Murano

Een polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.

Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.
SKU: 1004180413.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #413
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Murano

  • #371
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cm
    Estimate: € 30 / 50

Similar lots by type

  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.

    Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #771

    Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446
    Henriette Ronner

    “Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #364

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #677

    Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.

    Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #253

    Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.

    Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #740
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kandelaars van kristal.

    Paire de candélabres incolores en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.
    No longer available
    Dim. 17,63 g
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #720

    Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.

    Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #745

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #546

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 92 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356
    Meshed

    Perzische loper van wol. Handgeknoopt.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 400 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #722
    Henri Cassiers

    “Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.

    “Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.
    No longer available
    Dim. 40 x 62,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309
    Jan Bazuin
    Period: 1930 - 2003

    “Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #742

    Stalen degen.

    Rapier en acier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #470
    Swarovski

    Een lot van vijf diertjes van geslepen kleurloos kristal uit de Chinese dierenriem, bestaande uit een geit, een rat, een aap, een varken en een tijger.

    Un lot de cinq petits animaux en cristal, Zodiaque Chinois, comprenant une chèvre, un rat, un singe, un cochon et un tigre.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Twee verschillende designcoupes van mauve kristal. Medio XXe eeuw. Beide gemerkt.

    Deux coupes Design en cristal mauve. Mi XXième siècle. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. l: 52 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #532

    Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.

    Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #330

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #533

    Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.

    Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #28

    Twee verschillende vaasjes en een ijsemmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.

    Deux petits vases différents et un petit seau à glaçons en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    Een kalebasvaas met een famille rose decor van vogels op een poederblauwe achtergrond. Chinees werk, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur.

    Une gourde avec décor famille rose d'oiseaux sur fond bleu poudré. Travail chinois, XIXième siècle. Marque en dessous sous couverte.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More