#548Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
A lot of 3 opaline vases, hand-painted with floral scene, including 1 Victorian rose-colored one decorated with crystal pendants.No longer availableDim. H; 23-26 cmEstimate: € 75 / 125 -
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#161Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.
A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.No longer availableDim. 73 x 35cmEstimate: € 150 / 250 -
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200