#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#61Een lot van 3 Italiaanse aardewerken zeebodemvondsten uit de baai van Napels, bestaande uit een bovenstuk van een amfoor en twee kruiken. Vermoedelijk Romeins of Etruskisch.
A lot containing 3 Italian pottery underwater finds from the Bay of Naples, consisting of a fragment of an amphora and two jars. Presumably Roman or Etruscan.No longer availableDim. H: 16-20.5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
A small model racing bike, size 46, from the brand Zannata, team pro replica.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 80 / 120