#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
A mahogany armchair in Louis-Philippe style with upholstered velvet seat.No longer availableDim. 109 x 68 x 56cmEstimate: € 60 / 80