#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600