#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
A wooden carved Buddha statue.No longer availableDim. 100cmEstimate: € 120 / 200