#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394G Meirsesonne“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
"Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.No longer availableDim. 48 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
An earthenware square cachepot.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35 / 45