#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50