#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,61 ct. FVS1 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.61 ct. FVS1 and baguette cut diamonds and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.43 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80