#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#180PequignetEen 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#116Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220