#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#443Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#821ChristofleEen verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 550 / 650