#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#594Paul SmoldersPeriod: 1914-1981“De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.
"The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.No longer availableDim. 29,5 x 27,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120