#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180