#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#392Rooms“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A lot of 13 porcelain annual plates, marked Royal Copenhagen on the bottom.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 60 / 100