#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#201Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
#409André “Rubbes” Dolezal“Mijn eerste depressie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso gesigneerd en opschrift. Provenance Mark Eyskens.
"My First Depression". A painting, oil on panel. Signed and inscribed on the reverse. Provenance Mark Eyskens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#63Boch FrèresEen lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#387Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#605Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150