#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
A lamp base signed Val Saint Lambert, colorless and blue colored in the mass.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 25 / 40