#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
A Comtoise clock in elaborately sculpted dark oak case, with an enamel dial inscribed Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Around the dial is a copper embossed depiction of a forge.No longer availableDim. 238 x 63 x 35 cmEstimate: € 150 / 250