Similar lots by type
-
#911Een miniatuur kaststelletje, bestaande uit drie vaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor. Eéntje met randschilfer. Tijdperk Qianlong.
Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 300 / 400 -
#910Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.
Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 & 11,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#586Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#1100Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#606Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#930Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#616Een tweedelige Japanse kast van donkergelakt cederhout met twee keer twee schuifdeuren.
Meuble japonais à deux corps en bois de cèdre à patine foncée ouvrant à deux fois deux portes glissantes.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#927Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.
Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#937Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1035Een achtdelig miniatuur tête-à-tête theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Engels werk. We voegen er twee kopjes met onderbordjes van Beiers porselein en een peper-en zoutvaatje in de vorm van vogeltjes aan toe.
Tête à tête miniature huit pièces en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs. Marque anglaise sous la base. Nous ajoutons deux tasses et soucoupes en porcelaine de Bavière et un poivrier et une salière en forme d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#895Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
Cygne en métal argenté et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#940Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#924Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#935Een vaas van Chinees porselein met een decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Vase en parcelaine de Chine à décor d’oiseaux du paradis. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#917Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.
Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#942Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.
Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1075“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#939Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#810Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een aspergeschaal, een theepot, een koffiepot, versierd met een tinnen griffioen, vijf achthoekige bordjes, zes dessertbordjes en twee grote borden. Grotendeels gemerkt van Meissen.
Lot de porcelaines bleues et blanches comprenant un plat à asperges, une théière, une cafetière décorée d’un griffon en étain, cinq assiettes octogonales, six assiettes à dessert et deux grandes assiettes. En partie avec la marque de Meissen.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1050Een porseleinen koffieservies met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde randen.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs peint à la main. Bordures dorées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1040Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#237DelvauxEen bordeaux lederen handtas met bijpassende hoes.
Un sac à main en cuir bordeaux avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#543Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#993Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#415Twee verschillende halssnoeren van verzilverd metaal versierd met vissen en bloemen.
Deux colliers en métal argenté décorés de poissons et de fleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#327Lalique, FranceEen bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#757Een bronzen milieu-de-table met een opengewerkt decor van bladeren met hoofdjes op de handvatten. In het midden een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van Venus met engeltjes. Omstreeks 1900.
Milieu de table en bronze à décor ajouré de fleurs. Anses ornées de petites têtes. Le centre décoré de Vénus et d’angelots en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#591Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.
Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 370 / 450 -
#625CasioVijf verschillende horloges van verguld roestvrij staal.
Cinq horloges en acier inoxydable doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#451Een oude houten ‘foodbox’ met deksel. China, XIXe eeuw.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#585Landrover Panis SteltmanDrie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#780Twaalf verschillende roestvrij stalen horloges.
Douze montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#210Een gebuikte vaas met lange hals met een polychroom decor van perziken. Onder de basis een merk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in blauw onder glazuur. Met thermoluminescentierapport.
Vase pansu au long col en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Sous la base marque “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en bleu sous couverte. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableDim. H. 32,60 cmEstimate: € 10000



