Similar lots by type
-
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#278
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome décoré d’une fille à la corbeille de fleurs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#223Royal Doulton
Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170/200 -
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#237Royal Doulton
Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120/160 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#541
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280/340 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#382
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#187
“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#586Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100/140 -
#33
Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.
Deux plateaux en métal peints à la main.No longer availableDim. 52 & 67 cmEstimate: € 100/120 -
#459
“Abendsonne”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd. Label achteraan.
“Abendsonne”. Technique mixte. Monogrammée. Avec étiquette au verso.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200/240 -
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100/120 -
#71
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, gedeeltelijk met benen handvatten. In ménagère op wieltjes. Voor twaalf personen. Enkele manco’s.
Couvert en métal argenté, partiellement aux manches en os. Dans une ménagère sur roulettes. Pour douze personnes, quelques manquants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#564
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#495
Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 140/160 -
#471
Een lampenvoet van Imari-porselein en messing.
Pied de lampe en porcelaine japonaise et laiton.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder kap)Estimate: € 40/60 -
#456Kayseri
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#418
Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 50/80 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80/120