Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Théière en porcelaine avec une monture en métal argenté.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2501220278.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #379

    “Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256
    Warminck

    Een kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.

    Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.
    No longer available
    Dim. 185 x 48 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #368

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    Drie Japanse bronzen beeldjes.

    Trois statuettes japonaises en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197

    Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

    Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 210 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #60

    Een 18 K geelgouden armband met staafjes.

    Un bracelet aux barrettes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #114

    “Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.

    “Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.
    No longer available
    Dim. 72 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #685

    Een rechthoekige vintage salontafel met zwartgeglazuurd terracotta blad op chromen frame. Jaren ‘60.

    Table basse vintage rectangulaire avec plateau en terre cuite émaillée noire sur un cadre chromé. Sixties.
    No longer available
    Dim. 39 x 121 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    “Hindenburg”. Boek met documentatie. Ed. 1994.

    “Hindenburg”. Livre avec documentation. Ed. 1994.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #307

    Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Vier ronde dozen van wortelnoot.

    Quatre boîtes rondes en noyer.
    No longer available
    Dim. Ø: 9, 10 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More