Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Théière en porcelaine avec une monture en métal argenté.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2501220278.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #639

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.

    Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #524

    Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 48 x 150 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #65
    Maioliche Deruta

    Een coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 44 x 20 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #469

    Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.

    Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 53 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #665

    Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.

    Vase design en faïence émaillée rouge et noire.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #478

    “Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.

    Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #529

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #452
    Salvador Dali

    “Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.

    “Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #425

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.

    Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #315

    Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.

    Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #378

    Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.

    Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More