Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

Théière en porcelaine avec une monture en métal argenté.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2501220278.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #452
    Salvador Dali

    “Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.

    “Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208
    Hilger & Watts

    Een theodoliet. Compleet en in originele kist. Medio XXe eeuw.

    Un théodolite. Complet et dans sa boîte d'origine. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 cm x 27 cm x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.

    Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #197

    Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

    Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 210 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #380

    Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.

    Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #26

    Een zwart gelakt houten bijzetstoeltje, versierd met vergulde en rode motieven en met inlegwerk van parelmoer. De zit met cannage. Japanse stijl.

    Chaise d'appoint en bois laqué noir, décorée de motifs dorés et rouges et d'incrustations de nacre. La siège cannée. Style japonisant.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #378

    Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.

    Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #335

    Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).

    Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).
    No longer available
    Dim. h: 19 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #368

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.

    Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
  • #633

    Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More