Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.

Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.

Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.
Dim. 17 x 22 x 17 cm
SKU: 2809210693.
Category: Porselein.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #447

    Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #339

    Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.

    Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #443

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #391

    Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (theepot)
    Estimate: € 65 / 75
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #342

    Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.

    Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #1
    Hutschenreuter

    “Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.

    “Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #678

    Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.

    Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Lladro

    “Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.

    Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #617

    Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #683
    Ernst Heubach

    Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.

    Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #382

    Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #373

    Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #400

    “Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.

    Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #329

    Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.

    Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #626

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #615

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.

    Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.
    No longer available
    Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243
    Delvaux

    Een zijden foulard. Gemerkt.

    Un foulard en soie. Marqué.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #686

    Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).

    Un vieux distributeur automatique de café 'Tire-vite'. (sans clé).
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #525

    Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.

    Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #51
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.

    Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.

    Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 60 x 47 x 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #102
    Pieter Nombluez
    Period: 1923 - 2002

    “De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.

    Le puits. Huile sur panneau (?). Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158

    Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.

    Cartel en bronze doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #351

    Een eend van gekleurd Muranoglas.

    Un canard en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #424
    Nadine Lundahl
    Period: °1958

    “Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More