Similar lots by type
-
#329
Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#511
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350/500 -
#474
Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.
Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.No longer availableDim. 53 x 104 cmEstimate: € 40/60 -
#400
“Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.
Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 400/500 -
#373
Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#443
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#602
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#617
Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/300 -
#678
Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#1Hutschenreuter
“Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
“Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/120 -
#683Ernst Heubach
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#567
Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#382
Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#391
Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65/75 -
#551
Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#415Lladro
“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/180 -
#491
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/200 -
#342
Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#367
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#339
Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#368
Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#636
Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.
Un meuble de bureau vintage avec une surface d'écriture extensible derrière les portes avec lumière et rabats.No longer availableDim. 114 x 84 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#31
Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#301
Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
Lot de BD : - Jommeke. 10 Albums - Suske en Wiske. 32 albums.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#212
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260/320 -
#61
Een opgezette waterschildpad.
Une tortue en taxidermie.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#264
Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#632Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#583
Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre en bois d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/100 -
#218
Een maquette van een vissersboot.
Un modèle de bateau de pêche.No longer availableDim. 68 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#184Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Priester en misdienaar”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
Prêtre et enfant de chœur. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 200/300 -
#126
Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200/300