#881Matchbox
Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#339M. Van Looy
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529
Een lot van drie Thaise werken, waarvan twee op zijde en één op papier.
Un lot de trois oeuvres thaïs, dont deux sur soie et une sur papier.No longer availableDim. 48 x 43,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#288H. Liebar
#121Val St. Lambert
Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#818
Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
#65
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#475
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#84Paul Wante
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80