Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en  2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.
Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en  2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.
Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en  2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.
Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en  2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.
Royal Dux

Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en 2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.

A porcelain Royal Dux vase with a figurine of a lady and 2 dogs. Marked 1851 at the bottom. Light flake at the bottom.
Dim. 30 x 16 cm
SKU: 1804230281.
Categories: Beeld, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #533

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314

    Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.

    A lot of 5 porcelain hand-painted coat of arms plates.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #538

    Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.

    A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.
    No longer available
    Dim. Ø: 19.5-23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #604

    Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.

    A Chinese porcelain celadon jar with lid.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø18 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #551

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #73
    Colenbrander

    Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.

    A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458

    Een bronzen beeld van moeder met kind.

    A bronze sculpture of a mother with child.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #377

    Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

    Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 7-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #472
    Jef Sempels

    “Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.

    Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Jules Chapon
    Period: 1914 - 2007

    “Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.

    “Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.

    Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.
    No longer available
    Dim. H. 89 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #546

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #6

    Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.

    A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #109
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #569

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More