Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
Een porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
Een porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
Limoges France

Een porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.

A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.
SKU: 3001240692.
Categories: Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #692
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Limoges France

  • #381
    Limoges France

    Een kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.

    A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 31cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #339

    ‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Little rowboat in the reflection of a tree", oil on canvas, glued on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #682
    Fr. Luyckx

    Een lot van twee linosnedes van Frans Luycks, een egel met doedelzak op de rug van een haan en een pronkerige ingang.

    A lot of two linocuts by Frans Luycks, one of a hedgehog with a bagpipe on the back of a rooster and one of an extravagant entrance.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    ‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.

    "Haven view", oil on board, bears a monogram and the year 37.
    No longer available
    Dim. 16 x 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Jan Bosschaert

    Een potloodtekening van Jan Bosschaert, alsook genummerde litho, 38/100, buiten de plaat gesigneerd. en hierbij toegevoegd een ingekaderde prent met een naakte dame op een touwschommel.

    A pencil drawing by Jan Bosschaert, as well as a numbered lithograph, 38/100, signed outside the plate. Also included is a framed print with a nude lady on a rope swing.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #599
    G. V. D. Hoeven

    ‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.

    'Still life with jug and fruit', oil on panel in a lavish gilded frame, signed G. V. D. Hoeven.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    ‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.

    'Landscape', oil paint on board, signed V. De Groux with the inscription 'To Mademoiselle Alberta Solvay as a souvenir of a beautiful day. Tuesday, February 14, 1928.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #122
    Jacques Villeglé

    Een collage van papier door Jacques Villeglé.

    A paper collage by Jacques Villeglé.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 2800 / 3500
  • #128
    Grés Keramis

    Een aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.

    An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #124
    Cor Van Reken

    “Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #297
    Karel Dupond
    Period: 1943

    “Vogels van de Belgische fauna“. Een album gekleurde postkaarten: 250 vogelkaarten, 27 vlinderkaarten, 54 zoogdierkaarten, en bijgevoegd boek. Uitgegeven door het vermogen van het koninklijk natuurhistorisch museum van België, door Katel Dupond, Brussel 1943.

    "Birds of Belgian Fauna". An album of colored postcards: 250 bird cards, 27 butterfly cards, 54 mammal cards, with accompanying book. Published by the Royal Natural History Museum of Belgium, by Katel Dupond, Brussels 1943.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.

    A bronze Buddha statue sitting on a lotus flower. Southeast Asia.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een rechthoekig, eikenhouten salontafel met glazen blad en hieronder een gietijzeren, gevlochten frame.

    A rectangular, oak coffee table with a glass top and a cast iron, woven frame underneath.
    No longer available
    Dim. 40 x 130 x 70cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #42

    “Jongedamesportret met handschoen.” Olieverf op doek.

    "Young lady portrait with glove." Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 49 x 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    An 18K yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,55 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #600

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #90

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.

    An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #492

    Een tandemfiets, merk Jewel, met stalen frame.

    A tandem bicycle, brand Jewel, with a steel frame.
    No longer available
    Dim. h 102 x l 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #406

    Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.

    An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.
    No longer available
    Dim. 67 x 48 x 43
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More