Other lots in this auction
-
#266
Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
Un ensemble de six chaises de style Chippendale avec assises en velours vert.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#251
Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.
Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.No longer availableDim. h: 12,5 & 25 cmEstimate: € 300 / 340 -
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552
Een paar Perzische voorstellingen, opgebouwd uit telkens zes geglazuurde tegels. Twee barstjes.
Une paire de scènes persanes composées chacune de six tuiles vernissées. Deux fissures.No longer availableDim. 59 cm x 38,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Ace
Een klokkenstaandertje van veelkleurig porselein en verguld metaal. Voorzien van een ronde wekker. Gemerkt en “Style Limoges”. Haarscheurtjes in het deksel.
Pendule en porcelaine multicolore et métal doré. Equipé d'un réveil rond. Marqué et "Style Limoges". Cheveux dans le couvercle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#595Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableDim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395
Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#642Daeninck
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68
Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
Un cadre photo avec cadre en argent sterling.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#671
Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.
Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.No longer availableDim. h: 21 cm - 6 cmEstimate: € 35 / 45