Other lots in this auction
-
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#397
Een bronzen Boeddhahoofd. Thailand. Sporen van verguldsel.
Une tête de bouddha en bronze. Thaïlande. Traces de dorure.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#63
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/120 -
#150
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600/700 -
#120
Een 18 K witgouden ring en geelgouden haakjes bezet met een centrale briljant van +- 0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt et des crochets en or jaune sertis d'une taille brillant central de +- 0,48 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1000/1200 -
#231
Een driedelig kaststel van gesculpteerd albast, bestaande uit twee siervazen en een coupe op voet. Versieringen van druivenraken en bloemen.
Une garniture en trois pièces en albâtre sculpté, composée de deux vases décoratifs et d'une coupe sur pied. Décors de vignes et de fleurs.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 180/240 -
#219
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 90/120 -
#64
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.No longer availableDim. 48 cm x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#497
Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Une œuvre d'art en bronze. Signée et datée '60.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/150 -
#170
Een 18 K wit en geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 22,87 gEstimate: € 850/950 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014
“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500/2000