#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#763Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
Four different bracelets set with lapis lazuli and amethyst.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#677LimogesEen lot van 6 porseleinen borden, handgeschilderd. Blauwe rand met vergulde accenten. Met decor van vogels.
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meerzicht" translates to "Lake view" in English. "Olieverf op doek" means "oil painting on canvas", and "Gesigneerd" means "signed".No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 80 / 120