Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen vaas, beschilderd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
Een porseleinen vaas, beschilderd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
Victoria

Een porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.

A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."
Dim. 40cm
SKU: 2908230067.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #430

    Een parelhalssnoer met verguld slot.

    A pearl necklace with a gold-plated clasp.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #163
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.

    A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.
    No longer available
    Dim. h 17, Ø 23 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #34

    Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.

    Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452

    “Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.

    "Ladies Portrait". A painting, watercolor on paper. With studio stamp.
    No longer available
    Dim. 50 x 40cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469
    Jef Vaes

    Een aquarel met als titel ‘aspecten van de zee’, gesigneerd Jef Vaes.

    A watercolor titled 'Aspects of the Sea', signed by Jef Vaes.
    No longer available
    Dim. h 13 x b 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.

    A Breton wooden side cabinet. 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 64 x 65 x 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633
    Bacarat

    Een kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.

    A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #632
    M. Chagall

    Affiche van Galerie Maeght, juni-juli 1962, gepubliceerd door Mourlot.

    Poster from Galerie Maeght, June-July 1962, published by Mourlot.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr.toren.gevels Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 74/100.

    "O.L.Vr.toren.gevels Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 74/100 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 42 x 28cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #574

    “Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

    “Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More