Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen vaas, beschilderd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
Een porseleinen vaas, beschilderd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
Victoria

Een porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.

A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."
Dim. 40cm
SKU: 2908230067.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #222
    Alain Bonnaud

    Een paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.

    A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.
    No longer available
    Dim. 17 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #266

    Een Lodewijk XV stijl houten secretaire met uitschuifbaar schrijftablet, 3 laden en een wit marmeren blad versierd met bronzen ornamenten.

    A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 97 x 75 x 51cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #364
    Georges Averhals

    “Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.

    "Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 14 x 16cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #220

    Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #311

    Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.

    A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #716

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.

    A sculpted oak armchair in Louis XIII style. Upholstered with ecru velvet.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #276

    Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.

    A wooden display cabinet, 1 door with 2 glass sides. Gilt brass ornaments.
    No longer available
    Dim. 150 x 67 x 33cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #638

    Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.

    A wooden statue of a soldier, also a tray holder.
    No longer available
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    A. Vermeulen

    “Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.

    "Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 47 x 77cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #17

    Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.

    A porcelain Art Deco vase. Black with gilded plant decoration.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #563

    Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.

    A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.
    No longer available
    Dim. h 9 x b 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #721

    Een set van 2 granieten Foo-dogs.

    A set of 2 granite Foo dogs.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More