#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
"Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.No longer availableDim. 38 x 33 x 26 cmEstimate: € 100 / 150