#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
A set of 2 gilded bronze hearth irons depicting courtly ladies.No longer availableDim. h37 x l 33 cmEstimate: € 80 / 100