#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#445HergéDe Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.
The Adventures of Jo, Suus and Jokko. “Stratocruiser H.22, 1st and 2nd Episodes”, “The Mystery of Ray V, 1st and 2nd Episodes”. The four albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 and 1953. Well read to good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#787Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
A lot of 3 vintage desk lamps in metal, consisting of 2 green lamps and one beige lamp.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
"The Secret of the Unicorn.". hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Fair condition, war paper, to be restored, rare.No longer availableEstimate: € 150 / 180