Other lots by Delvaux
Other lots in this auction
-
#464Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#82Geert Huyben
“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#34
Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40/60 -
#92Ronal(?)
Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#214Vital Van Puyenbroeck
“Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
“Making hay from the field.” Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 58 x 77 cmEstimate: € 180/220 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#571
Een lot van 3 Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor, waarvan 2 als lamp (zonder perforatie onderaan).
A lot of 3 Chinese porcelain vases with blue and white decor, 2 of which as lamps (without perforation at the bottom).No longer availableDim. 33,5 - 43 - 58 cmEstimate: € 200/300 -
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200/1400 -
#332
Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50/60 -
#577
Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80/120 -
#144Pablo Picasso
“De schilder” & “Het atelier”. Een paar etsen op papier, buiten de plaat gesigneerd “Picasso”.
“The Painter” & “The Studio”. A pair of etchings on paper, signed "Picasso" outside the plate.No longer availableDim. 16 x 11 cmEstimate: € 225/275 -
#400
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 250/350