Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een portefeuille van Louis Vuitton in Damier Ebene. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.
Louis Vuitton

Een portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.

”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.
Dim. 11 x 12 cm
SKU: 2602190187.
Category: Mode.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278

    Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

    Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.
    No longer available
    Dim. 98 & 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183
    Louboutin

    Een lederen avondtasje.

    Un sac de soir Louboutin.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #268

    Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

    Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.
    No longer available
    Dim. 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #242
    Henry Echlin Neill
    Period: 1888 - 1981

    “Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #338

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.

    Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88

    Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.

    Trois petites plaquettes, représentations mythiques, encadrements en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #392

    Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.

    Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.
    No longer available
    Dim. 24 x 39,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #420

    Negen uitgaven van het Kunst-en antiekveilng jaaroverzicht. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gent. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.

    Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #615

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #349

    “Stadszicht met Kraanbrug over de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    ”Vue sur la ville et pont”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #418

    Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.

    Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.

    Une statue africaine d’une femme. Belle patine.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    D’Angelo

    “Abstracte compositie met liggend personage”. Een met de hand ingekleurde zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #855

    Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.

    Une cruche et un vase en opaline polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More