Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Portugese gitaar.

Een Portugese gitaar.

Une guitare portugaise.
Dim. l: 63 cm
SKU: 2105190313.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338
    Serano

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #389
    Wulf

    Een quinton.

    Un quinton.
    No longer available
    Dim. l: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358
    Musima

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #288

    Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.

    Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton. Avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348
    Herman Carlson Levin, Göteborg

    Een mandoline.

    Une mandoline.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #327

    Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.

    Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201
    Blüthner

    Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.

    Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.
    No longer available
    Dim. l: 180 x b: 150 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #308
    Fidelio, Napoli

    Een mandoline, afgewerkt met schildpad.

    Une mandoline, finitions en tortue.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #353
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #530

    Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.

    Une paire d’améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #244
    Adolphe Poot
    Period: 1924 - 2006

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    L Colders

    “Portret van een prijsduif, nummer 6664073/35 - de kerk van Niel cementfabriek op de achtergrond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Portrait d’un pigeon voyageur, numéro 6664073/35 - église de Niel, fabrique de ciment en arrière-plan”. Huile sur toile. Soignée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 15,85 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #447

    Drie z.g. slavenbeeldjes van gepolychromeerd gips.

    Trois statues dites d’esclaves en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 20 & h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 197 x 154 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #745

    Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.

    Une chaise longue-banc vintage sur pieds en métal et coussin en faux cuir.
    No longer available
    Dim. 41 x 196 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #698

    Een Afrikaans houten fetisjbeeld.

    Une statue africaine en bois, fétiche.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    Een oude, met metaal beklede reiskoffer.

    Un ancien coffre, revêtement en métal.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #498

    Een maskertje en een wijze met kind van gebeeldhouwd ijzerhout.

    Un petit masque et une statue d’un sage avec un enfant en bois de fer sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #397
    Willy Vandersteen

    “De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.

    ”De stemmenrover”. Un album de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More