Similar lots by type
-
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#318Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201Blüthner
Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#288
Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Serano
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#214
“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373
Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.
Un grand vase sphérique en verre de Boom, décor de cerfs. Signé: ‘Artuer’.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Andre Cools
Een masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#438
Een oude bronzen scheepsbel.
Une ancienne cloche maritime en bronze.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met famille-noire decors van fazanten.
Une paire de vases à couvercle famille noire , décors de faisans.No longer availableDim. h:33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565
Twee ivoren netsukes met resp. voorstellingen van een schaars geklede dame en een man gezeten op een hond. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire, dont une dame peu habillée, et un homme assis sur un chien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 en 5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#537
Drie gesculpteerd ivoren netsuké’s.
Trois netsukes en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 150 / 200 -
#455Raynaud, Limoges
Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30 / 40