Similar lots by type
-
#288
Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50/60 -
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100/120 -
#318Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#201Blüthner
Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000/1200 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#338Serano
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#847Bentley
Een zwart lederen reiskoffer.
Une valise en cuir noir.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Une paire de netsukes japonais érotiques.No longer availableDim. ± 6 cmEstimate: € 80/100 -
#444
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.
Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#21
Een lot tin, bestaande uit een inktstelletje, een peper- en mosterdpot, een pollepel en een maatkan. XVIIIe eeuw.
Un lot d’étain, comprenant un encrier, un ensemble de pot à moutarde et poivrier, une louche et un verseur doseur. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#556
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
Une armoire en chêne à une porte à moulure. Période Régence.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 120/200 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#6
Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#481
Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.
Un lot de quatre masques divers.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80/100 -
#355
Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#291
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25/35