Similar lots by type
-
#422
Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.
Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#224H. W. Van Raden
“Bloemenstilleven”. Reproductie.
“Nature morte aux fleurs”. Réproduction.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#269Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#12Jan Kennis
“Meisjesportret” en “Zelfportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille” et “Autoportrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 27 & 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#734Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Pompstraatje te Lier”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pompstraatje à Lierre”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#842M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#532
“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#424V. Voronjuk
“Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#292Isabelle
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#429Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#459
Een lot van vier werken:- “Damesportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Bertrand’ en gedateerd ‘78.- “Compositie”. Acryl op karton. Gesigneerd ‘Colin’ en gedateerd ‘92.- “Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd 17 april 93.- “Gestileerde flamingo”. Een zeefdruk.
Un lot de quatre oeuvres:- “Portait de femme”. Aquarelle sur papier. Signé “Bertrand” et daté ‘78.- “Composition”. Acrylique sur carton. Signé “Colin” et daté ‘92.- “Nu féminin”. Encre sur papier. Signé 17 avril ‘93.- “Flamant stylisé”. Sérigraphie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#39Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
Voorstudie voor “De strandwandeling”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
Etude pour “Promenade à la plage”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#709
“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#523
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#418
Een lot boeken met verschillende thema’s, waaronder China, Antwerpen, Karel de Stoute en schatten uit de nieuwe wereld.
Lot de livres aux thèmes différents dont la Chine, Anvers, Charles le Hardi et Trésor du Nouveau Monde.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#917
Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.
Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#932Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#230
Een famille jaune langhalsvaas van Chinees porselein. Famille jaune decor met draken. Onderaan de buik gestileerde golven. Onderaan een zegelmerk “Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in het rood onder glazuur.
Vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille jaune aux dragons. Vagues stylisées vers le bas de la panse. Sous la base marque sigillaire “Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en rouge sous couverte.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#833
Een verzilverd metalen komfoor. Engels werk.
Réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Lima
Acht verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren. We voegen er twee paar oorbellen. Artesania Mujer Matsigenka.
Huit colliers multicolores faits main. Nous ajoutons deux paires de boucles d’oreilles. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#713
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#632
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een monogram P.O.
“Composition abstraite”. Techniques mélangées sur panneau. Porte un monogramme P.O.No longer availableDim. 72 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183
“De steenhouwer”. Een beeld van gepatineerd zamak op een voetstuk van meersoortig marmer en albast. Gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en régule à patine foncée sur base en marbre de différentes couleurs et d’albâtre. Signée. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 200 / 300