#448Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 120 -
#100Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#470Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
#119Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#77Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#356Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.
#635Afghaans handgeknoopt tapijt.
#352“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#518Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen en vlinders. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs et de papillons. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 350 / 500