Other lots in this auction
-
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#234
“Hollands landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
"Paysage hollandais". Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 37 cm x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#233
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120/200 -
#126Elastoform Polstermöbel
Een paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.
Une paire de fauteuils inclinables électriquement réglables et rechargeables en cuir beige.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60/80 -
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150/250 -
#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#88
Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.No longer availableDim. Ø 22 à 23 cmEstimate: € 120/180 -
#337
Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30/50 -
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200/3400 -
#318
Een XIXe eeuwse lederen hoedendoos.
Une boîte à chapeau en cuir XIXème.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 45/55