Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.

Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.

Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.
Dim. 32 x 42 cm
SKU: 2508200318.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #32

    Een lot varia, bestaande uit vier benen waaiers, twee handgeschilderde miniaturen, een plaquette van parelmoer, een kleine thermometer en een Franse Frank met beeltenis van Napoleon III. XIXe eeuw.

    Lot varié comprenant quatre éventails en os, deux miniatures peintes à la main, une plaquette en nacre, un petit thermomètre et un franc français de Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #129
    Fr. De Roover

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #696

    Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.

    Porte manteaux avec bac à parapluies et coffret à gants.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #694

    Een verlengbare ovale tafel.

    Table ovale à allonges.
    No longer available
    Dim. 92 x 110 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #208

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.

    Tapis Persan en laine.
    No longer available
    Dim. 243 x 360 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #481

    Een messingen Boeddhistisch figuur.

    Personnage bouddhiste en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #193

    Een lotje Naams aardewerk, bestaande uit een koffiekan met zilver, een theepot en een roomkannetje.

    Lot de faïence de Namur comprenant une cafetière en argent, une théière et un crémier.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 27 cm
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More