#617
#482
#30
#214Franklin Mint
Plateau en argent présenté à Mr. Jean-Louis Klein. Marque de Delheid, 835‰.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 1400/1600
#326
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#753
Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#21Val St. Lambert
Twee verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#723
Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
#465
#93
Twee lage ronde vazen van Booms glas met twee verschillende vergulde decors. Jaren ‘30 - ‘40.
Deux vases bas ronds en verre de Boom à décors dorés. Années 30-40.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#25Calyx, Kenzo, Desigual, Biagiotti
#795
Een lot van zes kaders, waarbij schilderijtjes, een ets, en tekening, enz.
#427Royal Doulton & Co.
#426
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40/60