Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een proeflap met een hymne (’Rouse my soul from deadly slumber...”, bloemen en dieren in naald-en borduurwerk. Aged 12, Year 1821.
Ann Stonelake

Een proeflap met een hymne (’Rouse my soul from deadly slumber...”, bloemen en dieren in naald-en borduurwerk. Aged 12, Year 1821.

Ouvrage d’épreuve représentant une hymne (Rouse my soul from deadly slumber...”, des fleurs et des animaux. Aged 12; Year 1821.
Dim. 43 x 33 cm
SKU: 2508200059.
Category: Textiel.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #326

    Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).

    Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).
    No longer available
    Dim. 56 x 150 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137

    Kleine barokke tapisserie met voorstelling van engeltjes en guirlandes. Begin XVIIIde eeuw (slijtage).

    Petite tapisserie baroque représentant des angelots et des guirlandes. Début du XVIIIe siècle (usures).
    No longer available
    Dim. 90 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #509

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #186

    Een grenen kast met twee deuren en twee laden. Met gebogen kap.

    Armoire en chêne clair ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Dessus en chapeau gendarme. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 214 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #190

    Een paar 18 karaat wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.

    Paire de boutons d’oreilles en or blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,78 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 2,05 ct.

    Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,05 ct.
    No longer available
    Dim. 16,57 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #680

    Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.

    Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.
    No longer available
    Dim. 138 x 65 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #788

    Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.

    Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #297

    Een paar cassolettes van biscuit, versierd met scènes van putti met bloemen in reliëf en met messingen ramskoppen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de cassolettes en biscuit, décorées de scènes aux putti et aux fleurs en relief, anses en forme de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #673

    Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.

    Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #352

    Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.

    Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.
    No longer available
    Dim. 76 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.

    Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #28

    Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues. - “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.

    Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues. - “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #560

    Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe

    Table à allonges en chêne. Vendée, époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Ø 116
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More