Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Eumig

Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
SKU: 2505210266.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #42
    J.V.A.

    “Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.

    Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    “Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.

    Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #287

    Een paar girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres Marie-Thérèse identiques à six bras avec des pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #439
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.

    Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/525.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.

    Statue d'ancêtre africain. Probablement Afrique de l'Est.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #394

    “De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.

    L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    J. Verstraeten

    “Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.
    No longer available
    Dim. 55 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    “Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.

    Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.
    No longer available
    Dim. L. 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359
    Rémy Cornelissen

    “Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.

    Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.

    Une loupe avec un manche en corne de mouton.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    “Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Terrasses des Champs-Elysées . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More