Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Eumig

Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
SKU: 2505210266.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #282
    Edwig Goyvaerts

    “Stilleven”. Olieverf op doek.

    Nature morte . Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 58 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #215

    Drie paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met cameeën, pareltjes en fantasiestenen.

    Trois paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de camées, de perles et de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 11,20 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #139
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Dromend naakt”. Olieverf op zijde. Gesigneerd.

    Nu en rêve . Huile sur soie. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.

    Lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un buste masculin, d'un fumeur de pipe et d'un vase avec des animaux. Première moitié du 20ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25, 28 & 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #398

    Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.

    Une représentation en bronze d'un caractère bouddhiste. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor naar de Compagnie des Indes. Einde XIXde eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré d'après la Compagnie des Indes. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #579

    Een lot van drie oriëntaalse werken, bestaande uit een tangka, een afbeelding van een Geisha en een voorstelling met een godheid op een zwijn.

    Un lot de trois œuvres orientales, consistant en une tangka, une image d'une Geisha et une représentation d'une divinité sur un sanglier.
    No longer available
    Dim. 30 x 26; 41 x 34 & 40 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512
    Jan Cremer
    Period: °1940

    “Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.

    Paysage d'été avec vache et meules de foin. Une lithographie. Signée, datée '75 et numérotée 57/80 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #462

    “La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.

    La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.
    No longer available
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More