#529Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
#383Een paar Indische messingen kandelaars.
#392Jos Lemmens“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
#464“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
#203Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#250Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,96 ct. G VS1. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. Met HRD certificaat.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de 0,96 ct. G VS1. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2000 / 2200