Other lots in this auction
-
#566Een bronzen betalingsmiddel in de vorm van een kruis en twee koperen dito schaaltjes. Afrikaans werk.
Pièce de monnaie en bronze en forme de croix et deux autres en cuivre rouge. Travail africain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#651Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#595Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#683Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Contrabaromètre avec cadran en porcelaine.No longer availableDim. 104 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300 -
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
Une panthère stylisée en bronze en métal laqué noir.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#245Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti d'un diamant central de + - 0,40 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 1,91 gEstimate: € 900 / 1000 -
#325Een 18 K geelgouden broche bezet met fantasiestenen, een stukje van een armband en een gebroken ring.
Broche en or jaune 18 K sertie de pierres de fantaisie, ainsi qu’un morceau de bracelet et une bague cassée.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 250 / 350 -
#693Een eikenhouten wandkapstok met zes bronzen haakjes.
Un porte-manteau mural en chêne avec six crochets en bronze.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 30 / 50 -
#661Twee sierzwaarden in gebeeldhouwd houten wandschild. Toledo, Spanje.
Deux épées ornementales dans un bouclier mural en bois sculpté. Tolède, Espagne.No longer availableDim. l: 66 en 45 cmEstimate: € 80 / 100


