#98Een uitgestoken houten Bacchus.
Un Bacchus en bois sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een art deco theepotje van verzilverd metaal.
#255Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,52 ct.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 380 / 450 -
#111Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
#560Een 18 K geelgouden zegelring.
#426Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
#201Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#351SitzendorfEen haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
#503Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 140