Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Eumig

Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
SKU: 2505210266.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #375

    “Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #464

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.

    Abstrait . Technique mixte sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 59 x 44,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #50
    Cartier

    Een klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.

    Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #112
    Georg Claessens

    “Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...

    Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.

    Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #292

    “De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.

    The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25

    Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.

    Une chaîne en or jaune 18 carats avec une boule.
    No longer available
    Dim. 4,35 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #517

    Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288

    Een schemerlamp met tinnen lampenvoet en een kap van glas in lood met vlinders en bloemen.

    Une lampe de table avec une base en étain et un abat-jour en vitrail avec des papillons et des fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #317

    Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #539

    Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.

    Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #496

    Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.

    Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 10,5 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More