#351SitzendorfEen haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
#309Jaak Gorus“Zittend naakt”. Tekening. Gesigneerd en met opdracht.
Nu assis . Dessin. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#614“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
#280Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
Collier de perles à trois rangées et avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#583Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
#6882 boeken:- 1001 droomauto’s. - Corvette 1953 to present.
#596Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900