#647
Een bajonet in metalen schede.
#45
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
#298
Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#290
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600/650 -
#509Fernand DemonseauPeriod: °1945
“Ornament”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder
"Ornement". Peinture à l'huile sur panneau. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 123 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#394
“De brieflezer”. Olieverf op paneel.
"Le lecteur de lettres". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 45/70 -
#402
Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.
#345
Een gevarieerd lot camera’s en verrekijkers.
#135
Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/350 -
#625
Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
#654
Lot de trois flacons de parfum en verre différents avec décorations dorées peintes à la main.No longer availableDim. H:11-19cmEstimate: € 30/40