Similar lots by type
-
#824Marriott, NorthamptonEen staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 300 -
#829François Désiré OdobezEen oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#415Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#825Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#410Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#420Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#435Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40 / @60 -
#822Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#835J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#455Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#405Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#811Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#832F G Stephany à Dinant.Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#813Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401SwarovskiZes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#831Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#830Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#515Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#818Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500 -
#821Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#717Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige tanzaniet van ± 4,06 ct.
Chaîne et son pendentif en or blanc 18 ct sertis d’une tanzanite de ± 4,06 ct.No longer availableDim. 9,79 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en roze saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et saphirs roses ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,91 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#550Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.
Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.No longer availableDim. 130 x 95 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#407NimyEen kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#540Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#634Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#8Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#312“Zusjes”. Olieverf op paneel. Geen signatuur.
“Petites soeurs”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#758Sitzendorf“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40 / 60

