Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
SKU: 2908170323.
Categories: Klok, Spiegel.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #824
    Marriott, Northampton

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #829
    François Désiré Odobez

    Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #815

    Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #415

    Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.

    Lot de dentelle Chantilly noire e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.

    Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #420

    Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.

    Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #435

    Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.

    Lot de différents napperons crochetés et un châle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / @60
  • #822
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #455

    Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.

    Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.

    Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.

    Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #813

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #831

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #830

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #515

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #818

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #821

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #717

    Een lot strips: - 2 albums van Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel

    Un lot de bandes dessinées: - 2 albums de Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums de Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige tanzaniet van ± 4,06 ct.

    Chaîne et son pendentif en or blanc 18 ct sertis d’une tanzanite de ± 4,06 ct.
    No longer available
    Dim. 9,79 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en roze saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et saphirs roses ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,91 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #550

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.

    Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.
    No longer available
    Dim. 130 x 95 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #407
    Nimy

    Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #540

    Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.

    Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #634

    Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.

    Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #8

    Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.

    Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    “Zusjes”. Olieverf op paneel. Geen signatuur.

    “Petites soeurs”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.

    Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More