Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
Dim. h: 38 & 35 cm
SKU: 2901190317.
Category: Kristal.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #317
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #741
    Swarovski

    Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.

    Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #389
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #767
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.

    Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #757
    Baccarat

    Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.

    Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258

    Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.

    Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #382
    Val St. Lambert

    Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #414

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40
  • #895

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #23
    Val-st-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283
    Val St. Lambert

    Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #470

    “Jonge vrouw met fabeldier”. Een beeld van gesculpteerd jade op een houten voetstuk. Peking.

    ”Jeune femme et animal fantastique”. Une statue en jade sculpté sur socle en bois. Pékin.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #7

    Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.

    Un lot divers comprenant six boîtes de conserves: Mickey Mouse, Gaston Lagaffe, e.a.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #543

    Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.

    Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Koers

    “Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.

    ”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37

    Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.

    Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Een inktstelletje van marmer en zamak.

    Un encrier en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #833

    Drie stuks Oosters houtsnijwerk.

    Trois gravures sur bois d’Orient.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #373

    Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.

    Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een grote drageoir van roze glas.

    Un grand drageoir en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More