Other lots by Wulf
#288
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#338Serano
Een gitaar.
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100/120 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#201Blüthner
Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000/1200
#560
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700/1900 -
#410
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct. D’après un modèle par Chopard.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 650/750 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
#264
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel.
#413
Drie messingen toeters.
Trois clairons en laiton.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#881
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#517
Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.
#586Heriz
#692
Een handgeknoopt wollen karpet.
#715
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et un solitaire central de ± 1,01 ct. Couleur IP1.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 2600/2800