Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2506190657.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #657
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #454

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #221

    Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.

    Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #228

    Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.

    Un buste d’homme en plâtre à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #661

    Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.

    Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.

    Une théière persane en argent. Piédouche argenté.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #456

    Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

    Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #281

    Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.

    Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #619

    Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #728
    Demanet

    Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste en terre-cuite. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #641

    Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

    Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #213

    Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.

    Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm.
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #278

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #698

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #236

    Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.

    Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 180 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #768

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #818

    Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99
    Boul

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.

    ”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.
    No longer available
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #796

    Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.

    Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #673

    Een teakhouten tuinbank.

    Un banc de jardin en teak.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #763

    Een antieke balgcamera. Compleet en in goede staat.

    Une caméra à soufflet antique. Complète et en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704
    Jozef Peeters
    Period: 1895 - 1960

    Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.

    Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More