Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2506190657.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #657
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.

    Une théière persane en argent. Piédouche argenté.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #661

    Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.

    Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #619

    Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.

    Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #456

    Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

    Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #641

    Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

    Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #213

    Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.

    Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm.
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #454

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #228

    Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.

    Un buste d’homme en plâtre à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #728
    Demanet

    Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste en terre-cuite. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #281

    Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.

    Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #887

    Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.

    Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een driedelig vleesbestek, een tweedelig slabestek met hoorn en een taartschep.

    Un lot de couverts de service, manches et poignées en argent, comprenant un service à viande en trois pièces, un couvert à salade en deux pièces et en corne et une pelle à tarte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #758

    Drie Russische zwaardbajonetten.

    Trois baïonnettes à épées russes.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #479

    “Cabaretscène”. Olieverf op paneel.

    ”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #496

    Een handgeknoopt wollen bidkleedje.

    Un tapis de prière en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 98 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een mahoniehouten kamerknecht.

    Un valet de chambre en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #841

    Een oud koffieblik van Stroobants koffie.

    Une ancienne boîte à café Stroobants.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #403

    Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.

    Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #493

    Een stenen Boeddha-hoofd.

    Une tête de Bouddha en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Paul Joostens
    Period: 1889-1960

    “Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.

    Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #573

    Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.

    Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More