Other lots in this auction
-
#448
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#218
“De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#543
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#159Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993
“Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.
“View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 275 / 325 -
#97P. Morier
Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#406
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
An oval wooden coffee table with shelf.No longer availableDim. 52 x 120 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#475
Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.No longer availableDim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325 / 375 -
#25
“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
"Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#341
Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.No longer availableDim. H: 17-38 cmEstimate: € 60 / 100