Similar lots by type
-
#1053
Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.
Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#648
Een eikenhouten staande klok met een koperen wijzerplaat. XXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre. XXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Een Duitse staande klok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 300/500 -
#821
Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1061
Een lot van vijf deels gepolychromeerde klokjes, getooid met de Dom van Keulen. We voegen er een zesde met een ridder te paard aan toe.
Lot de cinq pendules partiellement polychromes surmontées de la Cathédrale de Cologne. Nous ajoutons un sixième exemplaire avec un chevalier à cheval.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1095
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule anglaise en chêne. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#89Limoges, France
Een lotje meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een bord, een asbak, een dekseldoosje op poten en een zeshoekig kommetje.
Lot de porcelaines polychromes et dorées comprenant une assiette, un cendrier, une boîte couverte sur pieds et un petit bol hexagonal.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#562Remy De PillecynPeriod: 1920 - 1986
“Roosje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite rose”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#1125Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#16
Een eikenhouten bijzettafeltje met twee klapbladen.
Petite table d’appoint en chêne avec deux abattants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#690Ecuador Valdivia
Een archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
Objet archéologique. Acheté sur place.No longer availableDim. H: 9,5 cmEstimate: € 100/200 -
#183
Een gefineerde Italiaans vitrinekastje, versierd met bronsbeslag.
Petite vitrine italienne en bois de placage décorée de bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 1200/1400 -
#817
Console van notenhout met een lade in de gordel.
Console en noyer ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableDim. H. 62, B. 58cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een halssnoer van stokjes bloedkoraal.
Collier de parties de corail rouge.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#934Ch. Fontaine
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#880Stein
Zes bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste “L’Accident du Chasseur”, gemerkt Lichte. De tweede met een molen in een cartouche gemerkt WMF Delft Blauw. De derde met gedrukt vogeldecor, zonder merk. De vierde met gestyleerde bloemen, gemerkt WMF. De vijfde met heraldische leeuwen, gemerkt Kühr, Mühl-Ried. De zesde “Weihnachten 1987” van Heylands Bier.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 30/60 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40/50