Similar lots by type
-
#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.No longer availableDim. 75 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Hombergen, AnversEen kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Frerard à AnthinneEen staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#265Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#99Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Klaprozen in koperen kan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
“Coquelicots dans une cruche en cuivre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Albasten siercoupe.
Coupe décorative en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#442Salvador Dali“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
“Épiphanie” Une eau-forte en couleurs, numérotée 147/250.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129“Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#101“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#260Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#387Een antiek mediterraan vaasje, gerestaureerd.
Un vase méditerranéen, restauré.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180

