Similar lots by type
-
#61
Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
Pendule murale ovale en bois au cadran en églomisé. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#823Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#514Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#308
Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25/35 -
#730
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200/1400 -
#568
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met blauw et wit decor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#460
Een 14 karaats geel gouden broche met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une broche en or jaune 14 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 150/250 -
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300/400 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 250/300 -
#544
“Naakt koppel in een landschap”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan David Burliuk.
“Couple nu dans un paysage”. Huile sur toile. Attribuée à David Burliuk.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150/200 -
#49Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#448
“Man met snor”. Een terracotta kunstwerkje. Achteraan gesigneerd.
“Homme à la moustache”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/50