Similar lots by type
-
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#465
Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#166
Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156
Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#445
Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#261
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#314
Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#455
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#269
Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Alphonse Mora
Een reeks van vier stadsgezichten, potlood op papier. Allen gesigneerd en enkele gedateerd.
Une série de quatre paysages urbains, crayon sur papier. Tous signés et certains datés.No longer availableDim. 20x14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Bruno Vekemans
“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Un couple marié". Technique mixte sur papier. Signeé.No longer availableDim. 95 x 73 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#1Capodimonte
“Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.
"Flamant rose". Un grand groupe de biscuits italiens. Marqué et numéroté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109Salvador Dali
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#320
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#239Bogaert
“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50 / 80